side-area-logo

Jak zaprojektować fotoksiążkę i fotoalbum

 

W dzisiejszych czasach cena prezentu nie zawsze jest istotna. Dużo większą wartość mają czas i energia poświęcone na jego przygotowanie. Takim właśnie samodzielnie przygotowanym prezentem może być fotoksiążka. Zastanawiasz się jak zaprojektować fotoksiążkę? Stworzenie fotoalbumu na pierwszy rzut oka może wydawać się skomplikowane, nic bardziej mylnego.

Jak stworzyć fotoksiążkę?

To bardzo proste. Nawet jeśli nie znasz się zupełnie na grafice, na pewno sobie poradzisz. Wystarczy wybrać zdjęcia, które chcemy zamieścić w fotoksiążce. Jeśli chcemy, żeby na jakiejś stronie znalazło się więcej niż jedno zdjęcie, wystarczy odpowiednio je skomponować i dobrać rozmiary. Na koniec należy zapisać nasze dzieło. Fotoksiążka jest już prawie gotowa. Teraz pozostaje nam już tylko zlecić jej wydrukowanie. Profesjonalny grafik zadba o najwyższą jakość stworzonego przez nas albumu, a my musimy jedynie czekać na efekt. Najtrudniejsze w całym procesie produkcji fotoksiążki może okazać się wybranie szablonu. Motywów jest bardzo wiele. Wybranie jednego to nie lada wyzwanie.

Jak zaprojektować fotoksiążkę fotoalbum w programie Photoshop

Darmowy szablon do fotoksiążki

Chcesz wypróbować jak to działa? pobierz darmowy szablon do fotoksiążki. Do obsługi służy program Photoshop lub Gimp. Próbną wersję programu Photoshop można pobrać tutaj zakładając konto Adobe. Natomiast pełną darmową wersją alternatywy dla Photoshop’a czyli program Gimp można pobrać bezpośrednio w wersji na Windowsa ze Strony Gimpa.

 

Darmowy program szablon do fotoksiążki

Kliknij i pobierz – Darmowy szablon do fotoksiążki

instrukcja pdf do pobrania znajduje się w dziale “download” a wersja wideo na dole artykułu.

 

W sklepie dostępne są nasze zestawy przygotowane do projektowania. Dostępne w pakietach po 20 szt. Zobacz poniżej

Foto książka projekty 30x60cm (30×30)

Następnie wybierz i umieść zdjęcia w projekcie. Przenieść je za pomocą funkcji kopiuj- wklej do wybranego szablonu i już połowa pracy za nami.

 

Jak zaprojektować fotoksiążkę fotoalbum w programie Photoshop

 

Zapisz projekt – to już ostatni krok przed wysłaniem naszego foto albumu do druku.

jak zapisać projekt w Photoshopie skrót

-11% Sale!
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Szablony do fotoksiążki / fotoalbumów w najpopularniejszym formacie 30x30 czyli 30x60cm. Format psd (Photoshop)
90,00  80,00 

Foto album z własnych zdjęć to idealny prezent dla bliskich

Foto książka jest idealnym podarunkiem. Niezależnie od tego, czy to z okazji świąt, urodzin czy bez okazji, obdarowany na pewno się ucieszy. Będzie to wspaniały sposób na wspominanie wyjątkowych chwil w naszym życiu takich jak ślub, narodziny dziecka czy inne rodzinne uroczystości. Po latach fotoksiążka będzie wspaniałą pamiątką.

 

Jeśli nadal zastanawiasz się ” jak zaprojektować fotoksiażkę” pobierz gotową instrukcję “jak umieścić zdjęcia w szablonie“. Zobacz także poniżej instrukcję wideo krok po kroku

 

adm

Leave a reply