FOTOKSIĄŻKA FOTOALBUMY FOTOKSIĘGA SZABLONY DO PROJEKTOWANIA

 

Na początku pragniemy pokrótce przedstawić nasz produkt jakim są szablony, dzięki którym zaprojektujesz fotoksiążkę. Fotoksiążka to idealny pomysł zarówno na wyeksponowanie swoich prac i stworzenie wyjątkowego podarunku dla swoich Klientów. Zaprezentuj swoje fotografie w nowej, profesjonalnej odsłonie!  Wybierz zestaw, który dopasuje się do Twoich indywidualnych oczekiwań oraz stylu. Intuicyjny system pozwala w kilku kliknięciach na stworzenie nowoczesnej i idealnie połączonego do okoliczności fotoalbumu.

Fotoksiążka- co to takiego?

Fotoksiążka to rodzaj albumu ze zdjęciami. Może on być doskonałym sposobem na upamiętnienie ważnych wydarzeń z naszego życia lub wyrażeniem wdzięczności dla naszych bliskich. Nie jest to jednak zwykły album. Zamieszczone w nim zdjęcia stanowią integralną część kartek. Dzięki temu nie musimy martwić się, że po pewnym czasie jakość albumu ulegnie pogorszeniu. Dodatkowo to ty decydujesz, ile zdjęć ma znaleźć się na jednej stronie. Pięknym urozmaiceniem może być wybrane przez nas tło bądź motyw dodatkowo ubarwiające fotoksiążkę. Do foto albumu ze zdjęciami niemowlaka idealnie sprawdzą się motywy w delikatnych, pastelowych kolorach. Do fotoksiążki ze zdjęciami ślubnymi motywy kwiatowe bądź symbole związane z tym szczególnym dniem.

fotoksiążka fotoksiążki projekty

 

Fotoksiążka szablony 

Nasze projekty zostały zaprojektowane od podstaw, spersonalizowane do każdego rodzaju estetyki zapewniając przy tym nieograniczoną możliwość edycji. Projekty do fotoksiążek możesz z łatwością edytować, aż do chwili uzyskania przez Ciebie perfekcyjnego efektu.

Poczuj radość z posiadania pięknej książki i pracy nad projektem już dziś. Nie pozwól, aby wspomnienia na zdjęciach zalegały na komputerze, te cenne chwile zasługują na coś wyjątkowego! Foto album dostępny jest w różnych rozmiarach. Możemy również wybrać wzór i dostosować go do rozmiaru jaki wybraliśmy. Nie należy ograniczać swojej kreatywności. Na jednym albumie przecież nie musi się skończyć.

W czasach kiedy robimy większość zdjęć telefonem i przechowujemy je w formie cyfrowej warto postawić na coś jednocześnie tradycyjnego i wyjątkowego. Fotoksiążkę możemy sprezentować naszym najbliższym. Babcia czy dziadek z pewnością ucieszą się z takiego pięknego albumu.

Najważniejsze to wybrać odpowiednie zdjęcia i już niedługo będziemy mogli przeglądać je pięknie wydrukowane przy gorącej kawie lub herbacie. Taki album umili niejeden rodzinny wieczór.

Pragniemy przedstawić Państwu nasze projekty Fotoksiążki / Fotoksięgi,

teraz w 3 krokach przygotujesz projekt fotoksiążki:

 

PROJEKTY FOTOKSIĄŻEK MOŻNA ZAMAWIAĆ ZA POŚREDNICTWEM NASZEGO SKLEPU:

-11% Sale!
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Original price was: 90,00 zł.Current price is: 80,00 zł.
-11% Sale!
Image
Image
Image
Image
Image
Original price was: 90,00 zł.Current price is: 80,00 zł.
-11% Sale!
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Original price was: 90,00 zł.Current price is: 80,00 zł.
-11% Sale!
Image
Image
Image
Image
Image
Original price was: 90,00 zł.Current price is: 80,00 zł.
-11% Sale!
Image
Image
Image
Image
Image
Original price was: 90,00 zł.Current price is: 80,00 zł.

Projektowanie fotoksiążki czy fotoalbumu

Myślisz, że zaprojektowanie fotoksiażki to trudna i żmudna praca? Teraz już nie. Przedstawiamy produkty i wzory na każdą okazję, w pełni dopasowane do Twojego stylu! Szablony dzięki którym każdy samodzielnie jest w stanie stworzyć własny album. Projekty oparte są na warstwach zapisane w formacie psd, takie ułatwienie sprawi, że przygotowanie czasochłonnego projektu zostaje skrócone do minimum przy jednoczesnej dużej elastyczności w edycji. Teraz każdy w kilka chwil może stworzyć projekt fotoksiążki, wystarczy tylko kilka kliknięć i album jest gotowy do druku. Zdarzają się takie chwile, które chcielibyśmy zatrzymać ze sobą na dłużej. Ślub, pierwsze wspólne wakacje czy urodziny dziecka. Fotoksiążka to doskonały sposób żeby przeżywać te moment na nowo, w dogodnej dla nas chwili. Sami wybieramy zdjęcia, które chcemy w niej umieścić. Możemy zdecydować o tematyce i kolejności ich ułożenia.

fotoksiążka jak stworzyć projekt

Twoja fotoksiążka tak jak chcesz

Pokaż swoje zdjęcia w profesjonalnie wydrukowanej fotoksiążce zaprojektowanej dzięki naszym szablonom. Wspaniałe kompozycje w formacie photoshopa a to wszystko aby nasze projekty usprawniły Twoją pracę oraz zadowoliły Waszych klientów, poszczególne elementy w projektach znajdują się na oddzielnych warstwach dzięki czemu mamy możliwość większej edycji. Na naszej stronie znajdziesz wszystko co pozwoli zaprojektować piękny fotoalbum nie tracąc na to wielu dni. Kreatywne projekty, które możesz wykorzystać na wiele okazji jak ślub, zaręczyny oraz inne uroczystości. Dzięki szablonom użytkownik stworzy foto-książkę dopasowaną do jego indywidualnych potrzeb w kilku krokach bez posiadania specjalistycznej wiedzy. W dzisiejszych czasach istnieje wiele możliwości przesyłania i udostępniania zdjęć użytkownikom. Jedną z opcji prezentacji otrzymanych w ten sposób zdjęć jest właśnie fotoalbum.

fotoksiążka okładki do fotoksiązki

 

Fotoksiążka – komu można ją wręczyć?

Fotoksiążki to doskonały pomysł na sprawienie bliskiej osobie wielkiej radości. Wręcza się je np. z okazji świąt Bożego Narodzenia lub też urodzin. Tworzy się je ze specjalnie dobranych szablonów, dzięki czemu cała praca nie zajmie Wam dużo czasu. Wszystkie projekty klient może edytować samodzielnie, aby dopasować fotoksiązkę do własnych wymagań. To niesamowita dawka wspomnień dla rodziców, rodzeństwa, czy też dziadków.

Fotoalbum to idealny prezent

Osoby, które chcą zdecydować się na taki prezent wybierają spośród wielu motywów oraz wzorów. Staramy się dostarczać Państwu różnorodne możliwości, dopasowane do wieku naszych odbiorców. Nie brakuje romantycznych wzorów, ale również tych bardziej stonowanych i surowych. Każdy sam może wybrać to, w jakim stylu chce stworzyć swoją wymarzoną fotoksiążkę i jakie konkretnie zdjęcia się w niej pojawią. Co najważniejsze powinna być ona dopracowana i bardzo zróżnicowana. Z pewnością taki podarunek bardzo dobrze przyjmie się w każdej rodzinie.

To klient samodzielnie decyduje o tym, czy ma to być fotoksiążka o tematyce rodzinnej, wakacyjnej, czy też może ślubnej. Pomysłów jest naprawdę dużo, ale w każdym z tych tematów można dać się ponieść swojej bogatej wyobraźni i dzięki gotowym szablonom stworzyć prawdziwe arcydzieło.